Andrea Bartoňová

5 hodnocení
 
 

Kvalifikovaná marketingová manažerka, specializující se na oblast PR, marketingu, externí a interní komunikace a business development.

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
Kategorie Prodej
 

Kvalifikovaná marketingová manažerka, specializující se na oblast marketingu, komunikace a business development, HR marketing a tvorba značky zaměstnavatele, projekty v oblasti rozvoje obchodu (BD), lead generation marketing, market intelligence, produktový marketing (zavádění nových produktů, tržní segmentace a oslovování trhů, lead generation), digitální marketing (web a online svět, sociální sítě, cílený „social selling“, kampaně, náborový marketing). Odborník na řízení značky (korporátní identita, hodnoty, vize – mise) a podporu vedoucích pracovníků firmy při mediální profilaci a tvorbě „osobní značky“.

25 let odborné praxe, více než 10 let v roli „partnera“ nejvyššímu vedení (CEO, jednatel, partneři). Zkušenost z korporátního prostředí, českého holdingu i menších výrobních firem (IBM, PwC, PBS GROUP, Mifer, Strojmetal Aluminium Forging). Zkušenost s řízením týmu 5-25 lidí působících v oboru marketing, komunikace, HR marketing, business development – strategicky i výkonně; restrukturalizace týmu; vedení – rozvoj - koučink.

Své znalosti a zkušenosti umím uplatnit jak strategicky, tak výkonně. V současné době ve firmách obvykle hraji spíše strategickou úlohu a podílím se i na implementaci a realizaci (interim management). Po zavedení změn jsem schopna vybrat vhodného marketingového - komunikačního specialistu, vést jej a zaučit, případně pokračovat ve strategické roli jako partner managementu a zároveň dohlížet nad dodržováním marketingových a komunikačních plánů, rozpočtu i časového harmonogramu.